четвер, 18 червня 2015 р.

Модуль 11. Рефлексія

З усього того, чому я навчалася на цьому тренінгу, на мою думку, найефективнішим для навчання моїх учнів буде застосування мною методу проетків. Адже, використання цього методу надихає учнів до навчання, дає імпульс до взаємонавчанняя та співпраці, що забезпечується можливістю розвивати учневі складні уміння та навички, такі, як навички мислення вищих рівнів, навички вирішення проблем, вміння ефективної організації спільної діяльності та більш ефективно спілкуватися. Я вважаю, що для багатьох учнів привабливість застосування методу проектів пов'язана з набуттям досвіду, пов’язаного з реальним життям. Іншими словами, учні виконують дії фахівців, що працюють в галузі конкретної професії чи фаху. Коли вони  розробляють мультимедійну презентацію, використовуючи при цьому аналіз, учні беруть участь в реальній діяльності, що виходить за межі навчання у школі

середу, 17 червня 2015 р.

Модуль 10. Рефлексія

Цей модуль допоміг мені з’ясувати мою роль фасилітатора в навчанні учнів за методом проектів, а саме те, що під час переходу з позиції традиційного вчителя до ролі фасилітатора (того, хто спонукає до навчання, сприяє навчанню) мені необхідно вдосконалити свої нові вміння, допомагаючи учням будувати своє власне навчання.

Модуль 8. Рефлексія

Під час цього модулю я обдумала, що означає «оцінювання, зосереджене на потребах учнів».
На мою думку, оцінювання має грунтуватися на таких основних потребах учнів, які від них вимагає сьогодення. Це відпрацювання навичок творчості в роботі учнів, виховання діловитості та кмітливості

Модуль 7. Рефлексія

Сьогодні, на цьому заннятті я створювала макет учнівської презентації. Оскільки цей вид роботи мені найбільше сподобався, він є для мене новим та досить цікавим, тому, на мою думку, дітям дуже сподобається створити власну презентацію.

Модуль 9. Рефлексія

Цей модуль допоміг мені зробити такі висновки щодо того, як учні можуть самі спрямовувати себе у навчанні та про роль і місце диференційованого навчання. Застосування у навчанні інтерактивних технологій створює основу, на якій учень сам спонукає себе до діяльності, спрямовує себе в процес саморегуляції, в якому вирішальними є: самоспостереження,самоаналіз, самооцінювання а також у процес творчого пошуку.

понеділок, 15 червня 2015 р.

Модуль 6. Рефлексія

В цьому модулі я дізналась про безпечне та відповідальне використання Інтернету, обговорила це питання на вікі, навчилася додавати посилання і зображення у вікі - середовище. Також мною був створений мережевий опитувальник.
Ознайомилася з особливостями Інтернет - сервісу для співробітництва. Навчилася налагоджувати доступ до коментарів та написання коментарів у блогах, налаштовувати шаблон оформлення та додавання гаджетів у блозі.

пʼятницю, 12 червня 2015 р.

Модуль 5. Рефлексія

Під час вивчення цього модулю я дізналась про те, які зміни може внести використання Інтернет-ресурсів у процес навчання моїх учнів, а саме:
-як навчити учнів усвідомити необхідність визнання авторського права, знати основні поняття з авторського права та навчити правомірно використовувати матеріали з різних джерел;
-які конкретні вправи та завдання можна регулярно використовувати у класі для того, щоб забезпечити дотримання учнями основних принципів правомірного використання інформаційних джерел та інших даних.